• 5:16 بعد از ظهر

  • 1399-10-07

  • کد خبر: 2817

اوحدی، تنها تیم فوتبال شهرستانی آذربایجان‌شرقی/ ورژن اسپانیول در مراغه!

تیم فوتبال اوحدی مراغه موفق شد مجوز حضور در مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور را بدست آورد.

به گزارش آناج، تیم اوحدی مراغه بعد از 6 سال نخستین نماینده غیر تبریزی فوتبال آذربایجان‌شرقی در رقابت‌های باشگاهی کشور است که قرار است در ورزشگاه تازه تاسیس 5 هزاری نفری مراغه در لیگ دسته سوم به مصاف حریفان برود.

این تیم که به مقام نائب قهرمان لیگ برتر آذربایجان‌شرقی دست یافته بود، توانست پس از یک ماه رایزنی با فدراسیون فوتبال جایگزین تیم منحل شده استقلال اهواز شده و در مرحله‌ی اول لیگ دسته سوم کشور حضور یابد.

این باشگاه که پیش‌تر به عنوان یکی از 5 نماینده آذربایجان‌شرقی در جام حذفی حضور داشت هم اکنون در کنار عقاب تبریز، ستارگان آژند تبریز و 10 تیم دیگر از استان‌های مختلف در گروه سوم لیگ دسته کشور مرحله اول حضور دارند.

شاگردان رضا جودی در قرعه‌کشی لیگ دسته سوم کشور در هفته نخست باید در تبریز به مصاف عقاب تبریز برود تا فینال لیگ برتر آذربایجان‌شرقی در لیگ دسته سوم کشور تجدید شود.

طبق قرعه کشی انجام یافته نماینده مراغه 6 بازی در این شهر میزبان حریفان خواهد بود 2 بازی در تبریز و یک بازی در شهرهای تهران – نقده – نهاوند و اشنویه میهمان حریفان خود خواهند بود.

مسابقات لیگ دسته سوم کشور در دو مرحله برگزار می‌شود که در مرحله‌ی اول 65 تیم در 5 گروه 13 تیمی‌حضور دارند و از هر گروه دو تیم به مرحله‌ی دوم صعود می‌کند تیم‌‌‌های سوم تا ششم در لیگ دسته سوم باقی می‌مانند و مابقی تیم‌ها به لیگ استان‌های خود باز خواهند گذشت.

اما نکته جالب توجه در مورد تیم اوحدی مراغه به عنوان تنها تیم فوتبال شهرستانی آذربایجان‌شرقی رنگ پیراهن این تیم است که به طرح کیت اصلی تیم «اسپانیول» از تیم‌های مطرح اسپانیایی شباهت زیادی دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *