• 18:13

  • 1400-11-19

  • کد خبر: 27562

واکنش مسی‌ها به تعویق بازی با گیتی‌پسند؛

بی‌غم: تصمیم درستی نیست/ احمدی: چطور بازی استقلال را 2 هفته عقب انداختند؟

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان می‌گوید تعویق سه روزه دیدار این تیم مقابل گیتی‌پسند تصمیم درستی نیست.

به گزارش آناج، با تصمیم سازمان لیگ فوتسال، زمان بازی دو تیم گیتی‌پسند و مس سونگون در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتسال تغییر کرد و این بازی که قرار بود روز پنجشنبه هفته جاری در اصفهان انجام شود، به دلیل ابتلای اکثریت اعضای تیم مس سونگون به کرونا با سه روز تاخیر در روز یکشنبه – 25 بهمن ماه – برگزار خواهد شد.

تعویق سه روزه بازی، تصمیم درستی نیست/ ۹۰ درصد بازیکنانم کرونا گرفتند!

حمید بی‌غم، سرمربی مس سونگون در رابطه با تعویق این دیدار اظهار کرد: نتیجه تست کرونای حدود ۹۰ درصد از افراد تیم ما بعد از بازی با کراپ مثبت شد که درخواست تست‌گیری دوباره دادیم و باز هم نتیجه‌ها مثبت شد. به سازمان لیگ اعلام کردیم به خاطر مریضی و بدن درد بازیکنان نمی‌توانیم بازی کنیم؛ زیرا سلامتی اهمیت بیشتری دارد، اما متأسفانه تنها سه روز بازی گیتی‌پسند و مس را به تعویق انداختند که نمی‌دانم این سه روز چه تأثیری در شرایط بدنی بازیکنان دارد!

وی افزود: مس سونگون چهار دوره متوالی قهرمان لیگ برتر فوتسال شده، امسال نیز عنوان دهمین باشگاه برتر جهان را به دست آورد و بهترین تیم آسیا است؛ آیا این رفتارها حق باشگاه مس است؟

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با بیان اینکه اگر فکر می‌کنند نتیجه تست ما درست نیست، از تهران فردی را بفرستند که تست‌گیری را انجام دهد، تصریح کرد: کسانی که این برنامه‌ریزی را انجام دادند اطلاع دارند این مریضی باعث افت بازیکن می‌شود. تصمیم درستی گرفته نشده و من هم به باشگاه واگذار کردم و هرچه بگویند به عنوان مربی انجام می‌دهم.

بی غم در پاسخ به پرسش خبرنگار مبنی بر اینکه آیا باشگاه باز هم درخواستی به فدراسیون داده است یا خیر، گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم، اما نامه‌ای کتبی به باشگاه زدم و گفتم تاریخی که اعلام شده برای تیم ما مناسب نیست. اگر تعداد کمی از بازیکنان مبتلا شده بودند مشکلی نداشتیم؛ ولی از سرپرست گرفته تا کادر فنی و بازیکنان مبتلا شدند و یک دوره نیاز است تا به شرایط بدنی ایده‌آل برسیم.

وی ادامه داد: اگر ضعف جسمانی بازیکنان ما باعث مصدومیت آن‌ها در شرایط بازی شود، شرایط تیم ما سخت خواهد شد. تیم فوتبال استقلال هم چنین مشکلی پیدا کرد، اما یک فاصله زمانی مناسبی را برای آن‌ها در نظر گرفتند تا تیمشان به شرایط ایده‌آل برگردد.

حقمان هست که استراحت کنیم/ چطور بازی استقلال را 2 هفته عقب انداختند؟

حمید احمدی، بازیکن مس سونگون نیز در مورد لغو الکلاسیکوی فوتسال اظهار داشت: از اول فصل تمام بدشانسی‌ها را آوردیم و در کنار آن از بیرون هم به ما فشار می‌آورند. از روز شنبه، دوازده سیزده نفر در تیم ما مریضی گرفتند و به کرونا مبتلا شدند. شرایط تیم مس با سرایت ویروس کرونا اصلا خوب نیست.

وی مطرح کرد: مگر ما چه فرقی با تیم‌های دیگر داریم و مثلا چه تفاوتی با یک تیم فوتبال داریم. تیم همین چند وقت پیش استقلال کرونا گرفت و بازی اش با هوادار دو هفته عقب افتاد. با تمام احترامی که برای سازمان لیگ قائلم اما انگار فوتسال با فوتبال فرق دارد که پافشاری می‌کنند تا این بازی حتما برگزار شود. حال تیم ما خوب نیست، کل تیم مریض است اما به خاطر چند تا تیم باید بازی کنیم!

احمدی گفت: ما هم حقمان هست که استراحت کنیم و چرا باید مریض هم باشیم باز بازی کنیم؟ اما به هر نحوی می‌گویند فقط باید بازی کنید.

این بازیکن در پایان تأکید کرد: باید صاف و پاک باید جلو رفت و قهرمانی هم باید پاک و ساده باشد. متاسفانه به دلیل کارت‌های بی‌موردی که می‌دهند از این بازی محرومم کردند و اگر حرفی هم بزنم باز محروم می‌شوم در حالی که کارت زردی که گرفتم درست نبود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.