• 12:55

  • 1400-11-16

  • کد خبر: 27153

ورود کمیسیون امنیت ملی مجلس برای اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح/ گام بلند برای اقتدار پلیس و امنیت مردم

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا کمیسیون امنیت‌ملی مجلس شورای اسلامی نسبت به نواقص قوانین استفاده از سلاح توسط نیروی انتظامی و پلیس ورود خواهد کرد تا دوباره اقتدار لازم را به این نیروی وظیفه شناس برگرداند

به گزارش آناج به نقل از بلاغ، مهدی سعادتی ضمن تسلیت شهادت شهید علی‌اکبر رنجبر مامور نیروی انتظامی پاسگاه بیدزرد شیراز اظهار داشت: شهادت ایشان در دفاع از حریم  امنیت جامعه، سبب تاثر و اندوه  دل‌ها و جان‌های ملت شریف ایران شد و بر همگان وظیفه است با شناسایی علل و عوامل ایجاد کننده چنین حوادثی و برخورد قاطع  بازوی توانمند قانون در جلوگیری از تکرار چنین حوادثی باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: شایسته است دستگاه قضایی ضمن حمایت همه جانبه از نیروی زحمت‌کش انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش و مجرمان خطرناک به طور جدی و قاطع از حافظان امنیت یاری رساند.

وی گفت: مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارد در تقنین این قوانین، به جِد با این گونه جرائم برخورد قاطع کند؛ همچنین برای اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح نسبت به اقتدار پلیس و افزایش امنیت شهروندان گام جدی بردارد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: قطعا کمیسیون امنیت‌ملی مجلس شورای اسلامی نسبت به نواقص قوانین استفاده از سلاح توسط نیروی انتظامی و پلیس ورود خواهد کرد تا دوباره اقتدار لازم را به این نیروی وظیفه شناس برگرداند.

وی تصریح کرد: دولت و پلیس می‌توانند لوایحی در جهت برگرداندن اقتدار نیروی انتظامی و جبران نواقص قوانین قبلی و استفاده از سلاح به مجلس و کمیسیون امنیت‌ملی ارائه کنند، مجلس یازدهم  تا به ثمر رسیدن این لوایح موضوع را دنبال خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.