• 10:37

  • 1400-11-16

  • کد خبر: 27126

نحوه فعالیت مدارس آذربایجان شرقی تا 21 بهمن اعلام شد

مدیران و عوامل اجرایی جهت پشتیبانی آموزشها در همه رنگ بندیهای کرونا با رعایت دقیق نکات بهداشتی در مدرسه حضور خواهند داشت.

به گزارش آناج، براساس تصمیم ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا جزئیات نحوه فعالیت مدارس استان بدین شرح است:

مدیران و عوامل اجرایی جهت پشتیبانی آموزشها در همه رنگ بندیهای کرونا با رعایت دقیق نکات بهداشتی در مدرسه حضور خواهند داشت.

در وضعیت قرمز

فعالیت های آموزشی و پرورشی کلیه مداس، آموزشگاهها و … در مدارس شهری بصورت غیرحضوری پیگیری خواهد شد و مدارس روستایی طبق دستورالعمل های که پیشتر ابلاغ شده آموزشها را حضوری با رعایت دقیق نکات بهداشتی پیگیری نمایند.

در وضعیت نارنجی، زرد، آبی

فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس، استثنائی، پیش دبستانی ، ابتدایی، دوره اول متوسطه در مدارس شهری بصورت غیرحضوری پیگیری خواهد شد مدارس دوره دوم متوسطه شهری به جهت واکسیناسیون این گروه از دانش آموزان و همچنین کلیه مدارس روستایی طبق دستورالعمل های که پیشتر ابلاغ شده آموزشها را حضوری با رعایت دقیق نکات بهداشتی پیگیری نمایند.

سایر دستورالعملهای ابلاغی به مناطق (مدارس و کلاسهای روستایی با جمعیت کمتر از 50 دانش آموز، کلاسهای کارگاهی هنرستانها با حضور سقف حداکثر 10 دانش آموز و …) که قبلا به مناطق و نواحی ابلاغ شده است تا اتخاذ تصمیم مقتضی جدید به قوت خود باقی است.

همچنین بعلت بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا امروز شنبه 16 بهمن ماه 1400، در مناطق سراب، هشترود، چاراویماق، نظرکهریزی، مهربان، کاغذکنان کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهد بود.

در شهرستان هریس، مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی روستایی شیفت صبح تعطیل می باشد.

آموزشها تعطیل نبوده و از طریق فضای مجازی پیگیری  خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.