• 8:33 بعد از ظهر

  • 1400-10-28

  • کد خبر: 26564

آناج گزارش می‌دهد؛

مصائب سبزقبایان با مصائبی/ بحران‌زایی آقای «آقازاده» در اوج بحران!

باشگاه ماشین‌سازی تبریز در سایه مدیریت ناصحیح یک آقازاده به ورطه نابودی کشیده شده است.

به گزارش آناج، همزمان با روند لاک‌پشتی انتقال مالکیت تراکتور و ماشین‌سازی به شرکت مس که قطعی اعلام شده است، این دو تیم در بلاتکلیفی به سر می‌برند و در این میان وضعیت سبزقبایان به مراتب بدتر بوده و تمرینات تیم قدیمی تبریز امروز برای ششمین روز متوالی برگزار نشد.

در این رابطه، یکی از مسئولان باشگاه ماشین‌سازی به خبرنگار ما اعلام کرد که دلیل لغو تمرین امروز این تیم، برگزاری بازی تیم امید و حضور اکثر بازیکنان تیم بزرگسالان در این تیم است.

اما این درحالی است که تمرینات ماشین‌سازی در روزهای گذشته نیز برگزار نشده و حتی از احتمال عدم سفر این تیم به انزلی برای برگزاری دیدار مقابل ملوان سخن به میان می‌آید.

در چنین اوضاع اسفناکی، موضوعی که این روزها وضعیت ناگوار تیم ماشین‌سازی را تحت‌الشعاع قرار داده، اظهارات نسنجیده مدیرعامل آقازاده این تیم در برنامه موج ورزش بود که خشم مسئولان استان را هم برانگیخته است.

آقای آقازاده با تمام ادعاهایش در گشودن پنجره نقل‌وانتقالات ناکام مانده و حالا موضوع واگذاری را بهانه بی‌کفایتی‌های خود قرار داده و جالب‌تر اینکه برای رفع این مشکل درخواست ارز دولتی دارد!

شخصی که بدون هیچ سابقه مدیریتی و با شغل ادکلن‌فروشی بر مسند مدیریت باشگاه ماشین‌سازی رسیده و همراه با مالکی که به هیچ عنوان اهلیت تیمداری را نداشته است، این تیم ریشه‌دار را به ورطه نابودی کشانده‌اند.

بدون شک، یکی از دلایلی که باعث شده تا هر دو تیم قدیمی فوتبال آذربایجان روز به روز به قهقرا بروند، عدم توجه به شایسته‌سالاری و تخصص‌گرایی در انتخاب مدیران و استفاده از افراد نالایق در سطوح مدیریتی این دو تیم است.

درحال حاضر، چشم امید هواداران فوتبال آذربایجان برای نجات تیم‌های محبوب‌شان از شرایط بحرانی و بلاتکلیفی کنونی به موضوع واگذاری دوخته شده که انتظار می‌رود با تلاش استاندار و نمایندگان استان این روند تسریع یابد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.