• 12:08 قبل از ظهر

  • 1400-10-26

  • کد خبر: 26347

جوابیه دفتر فرهنگی به خبر آناج:

دکتر فرهنگی گزینه خاصی برای آموزش و پرورش ندارد

در پی درج مطلبی در خصوص تغییر مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و انتساب برخی گزینه ها به نمایندگان، دفتر فرهنگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو جوابیه ای را به تحریریه ارسال کرده است.

به گزارش آناج، در پی درج مطلبی در خصوص تغییر مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و انتساب برخی گزینه ها به نمایندگان، دفتر فرهنگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو جوابیه ای را به تحریریه ارسال کرده است که در ادامه می‌بینید:

مدیریت محترم سایت آناج

احتراما تیتر و مطلبی که در خصوص آموزش و پرورش استان منتشر نموده اید، در ارتباط با دکتر فرهنگی خلاف واقع بوده و نظر به این که در گذشته نیز موارد مشابهی وجود داشته، بدینوسیله ضمن ضرورت درج مطلب زیر یادآوری می شود نشر اکاذیب از تخلفات صریح مطبوعاتی است و لازم است پرهیز نمایید.

دکتر فرهنگی در ارتباط با آموزش و پرورش گزینه خاصی نداشته و حتی با یکی از افراد اعلامی از نزدیک آشنایی نیز ندارد. مجمع نمایندگان استان نظر مشورتی خود را پس از رای گیری در خصوص سه نفر اعلام نمود و در حد مکاتبه و موارد محدودی از سوی مجمع پیگیری شد.

خارج از آن هیچگونه اقدامی به عمل نیامده است و حتی یکی از موارد اشاره شده، با آن که در مجمع مطرح شده، از افراد منتخب نبوده است.

دفتر ارتباطات مردمی دکتر فرهنگی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.