• 21:24

  • 1400-10-22

  • کد خبر: 26116

کاپیتان تبریزی سپاهان در گفت‌وگو با آناج؛

مس سونگون هنوز شانس قهرمانی دارد/ جواب زحماتم این نبود!

بازیکن کهنه‌کار فوتسال تبریز عنوان کرد، تجلیل باشگاه مس سونگون از زحماتش در بازی دیروز برازنده کاندیدای بهترین باشگاه جهان نبود.

بابک نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج ضمن اشاره به کار بزرگ تیمش در برابر مس سونگون اظهار داشت: در دیدار روز گذشته با اینکه یکی دو بازیکن مصدوم داشتیم ولی واقعاً بچه‌ها فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. ما برای کسب سه امتیاز جنگیدیم و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سربلند از میدان خارج شویم.

وی در خصوص انگیزه‌هایش در این بازی که عملکرد بسیار درخشانی داشت، افزود: من پیراهن هر تیمی را که بر تن کردم سعی کردم با انگیزه برای موفقیت تیمم تلاش کنم و این انگیزه را به هم تیمی‌هایم انتقال دهم چراکه معتقدم در هر کاری انگیزه حرف اول را می‌زند.

کاپیتان تبریزی تیم فوتسال سپاهان درباره وضعیت تیم سابق خود و پاسخ به این سوال که به نظرش مس سونگون با وجود اختلاف بوجود آمده در صدر جدول می‌تواند از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند، گفت: از الان نمی‌توان راجع به قهرمانی صحبت کرد چون هنوز 9 هفته باقی مانده است. فکر می‌کنم هر چهار تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند مگر اینکه گیتی‌پسند لغزشی نداشته باشد.

نصیری در حاشیه بازی دیروز از سوی مسئولان باشگاه مس سونگون مورد تجلیل قرار گرفت که البته این تجلیل انتقاد او را به دنبال داشت؛ وی درباره ناراحتی‌اش عنوان کرد: همانطور که می‌دانید بنده هفت سال در خدمت مس سونگون بودم و در این سال‌ها همیشه مقام آوردیم. به نوعی این تجلیل و اهدای یک عکس از طرف باشگاهی که کاندیدای بهترین‌ باشگاه جهان است، برازنده نبود.

بازیکن کهنه‌کار فوتسال تبریز یادآور شد: حتی در زمانی که تصمیم گرفتند تا بنده دیگر در خدمت این تیم نباشم با وجود پیگیری‌هایی که برای تعیین تکلیفم انجام دادم لیکن در حقم کم‌لطفی کردند و برگه‌ی تسویه‌‌ام را در خیابان به من تحویل دادند!

وی تأکید کرد: درست است که نفس عمل و تجلیل از زحمات یاران سابق خوب است اما در مورد بنده که هفت سال با جان و دل برای موفقیت مس سونگون تلاش کرده بودم، شایسته نبود.

نصیری در خاتمه در مورد انتخاب وحید شمسایی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتسال بیان داشت: به نظرم کادرفنی تیم ملی نیاز به تغییر داشت و امیدوارم که این تغییر در راستای پیشرفت فوتسال‌مان مثبت باشد. آقای شمسایی سابقه‌ی درخشانی در فوتسال ایران دارند و برای ایشان در هدایت تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.