• 5:58 بعد از ظهر

  • 1400-10-15

  • کد خبر: 25514

لیگ برتر فوتسال؛

کامبک مدافع قهرمانی در دقایق پایانی کامل شد/ کدخدائی فرشته نجات مسی‌ها

تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در دیداری دشوار مقابل میزبان مشهدی خود در لحظات پایانی موفق شد به پیروزی برسد.

به گزارش آناج، هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال امروز (چهارشنبه) درحالی برگزار شد که در این هفته چشم‌ها به شهر مقدس مشهد دوخته شده بود، جایی که دو تیم صدر جدولی گیتی‌پسند و مس سونگون میهمان تیم‌های فرش‌آرا و چیپس کامل بودند.

این دو دیدار جذاب و تماشایی درنهایت با پیروزی نزدیک و نفس‌گیر صدرنشینان به پایان رسید و مس سونگون به سختی با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبانش چیپس کامل گذشت.

مسی‌ها برخلاف دیدار رفت که با برتری ۱۱ بر صفر بازی یک طرفه‌ای را مقابل چیپس کامل پشت سر گذاشتند، در بازی امروز به زحمت افتاده و به عبارتی مُردند تا بُردند!

شاگردان حمید بی‌غم در نیمه نخست دور از انتظار ظاهر شدند و درحالی که بازی فیزیکی و درگیرانه دنبال می‌شد، نتوانستند راه دروازه را پیدا کنند.

در دقیقه پایانی این نیمه، میزبان از پاورپلی بازیکنان میهمان روی یک ضربه ایستگاهی استفاده کرده و موفق به زدن گل شد تا در عین ناباوری نیمه اول با پیروزی یک بر صفر چیپسی‌ها به اتمام برسد.

در نیمه دوم اما ورق برگشت و نماینده فوتسال آذربایجان در همان لحظات ابتدایی توانست گل مساوی را توسط محمدحسین درخشانی وارد دروازه حریف کند.

نتیجه یک بر یک تا دقایق واپسین بر بازی حکم‌فرما بود و بازیکنان مس هر چه می‌زدند به در بسته می‌خورد تا اینکه در دقیقه ۳۹ حمزه کدخدائی روی پاورپلی به داد تیمش رسید و گل دوم و برتری را به ثمر رساند.

بدین ترتیب کدخدائی همچون بازی دور رفت مسی‌ها در مشهد که در پیروزی مقابل فرش‌آرا نقش تعیین کننده‌ای داشت، در این بازی نیز خوش درخشید و ناجی مدافع قهرمانی شد.

با نتیجه به دست آمده در این مسابقه، مس سونگون ۳۹ امتیازی شد تا همچنان به تعقیب گیتی‌پسند ۴۰ امتیازی ادامه دهد. چیپس کامل نیز با ۱۵ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند.

افزودنی است، مس سونگون در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال کشور، روز سه‌شنبه آینده – 21 دی ماه – در تبریز پذیرای سپاهان اصفهان خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.