• 09:31

 • 1400-10-07

 • کد خبر: 24663

استاندار آذربایجان شرقی:

اولویت اول و آخر ما جذب سرمایه است

خرّم با بیان اینکه اولویت اول و آخر ما جذب سرمایه است، گفت: از اهالی صنعت انتظار داریم هر عاملی را که موجب جذب سرمایه می‌شود، معرفی کنند و وظیفه ما به عنوان مسئولان اجرایی این است که موانع را در این زمینه رفع کنیم.

به گزارش آناج، عابدین خرّم، استاندار آذربایجان شرقی در دیدار هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان، اظهار داشت: برخی از صنایع مزیت‌دار استان، در توسعه با چالش‌ها و موانعی مواجهند و تا زمانی که این موانع را رفع نکنیم، سرمایه‌گذاری، صادرات و بهره‌وری در بخش صنعت هم با مشکل روبه‌رو است.

وی خاطرنشان کرد: دولت درحال ایجاد وحدت رویه برای استفاده از تمام ظرفیت‌ها در راستای توسعه و رونق تولید است و مدیریت استان هم همراه اهالی صنعت در این زمینه خواهد بود.

خرّم با بیان اینکه اولویت اول و آخر ما جذب سرمایه است، افزود: از اهالی صنعت انتظار داریم هر عاملی را که موجب جذب سرمایه می‌شود، معرفی کنند و وظیفه ما به عنوان مسئولان اجرایی این است که موانع را در این زمینه رفع کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نظرات اهالی صنعت و تولید، برای ما ملموس است، افزود: باید صنعت را به مرحله‌ای برسانیم که دغدغه صنعت‌گران استان برای ایجاد هاب صادراتی رفع شود.

وی تأکید کرد: باید گفت‌وگوهای مستمر بین اهالی صنعت و مسئولان اجرایی برای رفع موانع و جذب سرمایه شکل بگیرد و نشست‌ها مسأله‌محور و همراه با ارائه راه حل باشد.

خرّم افزود: بازدیدهایی که از واحدهای تولیدی انجام می‌شود هدفمند است و معتقدیم که مشکلات اساسی این واحدها باید سر صحنه حل شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام‌حداقل‌یکصد‌حسینیه‌وتشکل‌مذهبی
  مربوط‌به‌مهاجرین‌شهرهای‌مختلف‌آذربایجان
  درتهران‌هست‌‌دراصفهان‌شیراز‌وکرمان‌مشهد
  ‌وکرج‌…..پیشنهاد‌میکنم‌یکیاز‌معاونین‌جنابعالی.
  مختص‌مامور‌شود‌باآنهاتماس‌وتشویق‌نماید
  درشهرها‌وروستاهای‌اجدادی‌خود‌به‌صورت
  منفرد‌یا‌تعاونی‌سرمایه‌گذاری‌نمایند‌هزاران
  سرمایه‌دار‌وکارآفرین‌آذربایجانی‌در‌داخل.وخارج
  کشور‌به‌دلایل‌‌متعدد….رفتندباآنهاتماس‌وتشویق
  به‌سرمایه‌شوند.بقول‌شهریار‌تاکیدرهربوم‌وبر
  آواره‌اید‌وسرگردان‌دستی‌به‌هم‌ای‌ناموراولاد
  آذربایجان‌.

  جذب سرمایه پیش کش جناب استاندار اگه بتونید همین کارخانه های موجود را سرپا نگهدارید و نگذارید یک پس از دیگری تعطیل شود کافیست بانکها و دارایی و بیمه پدر این صنعت را درآوردند کافیست بررسی نمایید چند تا از این واحدها در تملک بانکهاست بدون اینکه تولیدی در آنها انجام شود و یا اشتغالی ایجاد گردد دستگاهها و سالنهای تولید دارند خاک میخورند اخیرا تشکیلات دادگستری به همت جناب خلیل الهی اقداماتی را شروع کرده اند ولی کافی نیست اگه شما هم در این راستا اقدامات و مساعدتهایی را انجام دهید برای استان و منطقه صنعتی غرب کشورمان مفید خواهد بود انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.