• 4:49 بعد از ظهر

  • 1399-10-01

  • کد خبر: 2414

هفته دوم لیگ برتر فوتسال؛

مس در خانه به میدان می‌رود/ مدافع قهرمانی مترصد جبران ناکامی

مس سونگون درحالی در دومین بازی خود در لیگ برتر فوتسال میزبان تیم کوثر اصفهان خواهد بود که به نظر می‌رسد کار سختی برای پیروزی در این بازی خانگی ندارد.

به گزارش آناج، هفته دوم از مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور فردا (سه‌شنبه 2 دی ماه) برگزار خواهد شد و تیم مس سونگون ورزقان در دیداری خانگی برابر تیم کوثر اصفهان به میدان خواهد رفت.

نماینده آذربایجان‌شرقی که مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات به حساب می‌آید، در هفته اول شروع خوبی نداشت و با قبول شکست 4 بر 3 در زمین سن‌ایچ ساوه کار خود را با باخت آغاز کرد.

البته نارنجی‌پوشان درحالی در این دیدار خارج از خانه مغلوب شدند که نتیجه بازی تحت تاثیر حرکت جوانمردانه محمدحسین درخشانی قرار گرفت و مسی‌ها با فیرپلی برد را با باخت عوض کردند.

اما تیم کوثر اصفهان نیز که به جای هایپرشهر شاهین‌شهر در این دوره از مسابقات لیگ برتر حضور یافته، در هفته گذشته برابر تیم راگا تهران قرار گرفت که این بازی را با حساب 3 بر یک مغلوب شد.

بدین‌ترتیب دو تیم با ناکامی‌به استقبال هم می‌آیند، با این تفاوت که در یک طرف مدافع عنوان قهرمانی قرار دارد و در سوی دیگر تیم گمنام اصفهانی که حداقل روی کاغذ شانسی برای پیروزی ندارد.

بدون شک مسی‌ها دوست ندارند برای دومین بازی متوالی امتیاز از دست بدهند و مترصد جبران باخت هفته قبل خواهند بود و در سوی دیگر کوثری‌ها تلاش می‌کنند تا با امتیاز به اصفهان برگردند.

مس سونگون در شرایطی از ساعت 15:30 در سالن پورشریفی تبریز پذیرای این بازی خواهد بود که همچنان علیرضا افضل را به دلیل محرومیت این سرمربی روی نیمکت خود نخواهد داشت.

برنامه هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

گروه اول:

گیتی پسند اصفهان – مجتمع فردوس قم (سالن مخابرات اصفهان)
اهورای بهبهان – شهید منصوری قرچک (سالن علی ابن ابیطالب (ع) بهبهان)
مقاومت البرز – شهروند ساری (سالن انقلاب کرج)

گروم دوم:

مس سونگون ورزقان – کوثر اصفهان (سالن شهید پورشریفی تبریز)
ایمان شیراز – سن ایچ ساوه (سالن کمیته امداد شیراز)
فرش آرای مشهد – ملی حفاری اهواز (سالن شهید بهشتی مشهد)

لازم به ذکر است، در هفته دوم، تیم‌های راگای تهران از گروه اول و کراپ الوند قزوین از گروه دوم، ۲ تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر با قرعه استراحت رو به رو شده‌اند و بازی نخواهند داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *