• 2:50 بعد از ظهر

  • 1400-09-26

  • کد خبر: 23606

ملی‌پوش مس سونگون در گفت‌وگو با آناج؛

هدف ما خوشحالی مردم آذربایجان است/ امیدوارم در قهرمانی گلات کنیم

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون ورزقان می‌گوید، هدف این تیم خوشحالی مردم آذربایجان و شهرستان ورزقان است.

حمزه کدخدائی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص نتایج مس سونگون در نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: هدف‌گذاری تیم ما همیشه کسب بهترین نتیجه و خوشحال کردن مردم آذربایجان و خصوصاً ورزقان است و به نظرم تا به اینجای کار نتایج قابل قبولی گرفتیم. البته باید بگویم که امسال تیم‌های خوبی به لیگ اضافه شده‌ و شرایط را برای تیم‌های مدعی سخت کرده‌اند. امیدواریم با تدابیر کادرفنی به هدف خود در نیم‌فصل دوم برسیم و دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که مس سونگون در دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتسال از ناحیه داوری متضرر شد و می‌توانست قهرمان نیم‌فصل شود، به یک جمله کوتاه اکتفا کرد: هیچ وقت در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.

ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون ورزقان درباره جذب دو بازیکن برزیلی به این تیم گفت: تیم ما در طول نیم‌فصل اول در یک برهه از زمان با کمبود بازیکن مواجه بود و مدیریت باشگاه و کادرفنی به فکر تقویت تیم افتادند. از این رو، دو بازیکن خارجی با کیفیت به تیم اضافه شدند که ان‌شاءالله بتوانند در نیم‌فصل دوم به تیم ما کمک کنند.

کدخدائی راجع به عملکرد خوبش در نیم‌فصل اول لیگ برتر تأکید کرد: خیلی خوشحالم که نقش مثمرثمری در ترکیب مس سونگون داشتم. من همواره با تمام توانم تلاش می‌کنم تا به تیمم کمک کنم.

این بازیکن با اشاره به افتخارات پیاپی تیمش در فوتسال کشور خاطرنشان شد: خداراشکر مس سونگون در این چند سال توانسته است دل هواداران را شاد کند. طبیعی است که با قهرمانی‌های متوالی انتظارات از باشگاه بزرگ ما بسیار بالا رفته و ان‌شاءالله که این روند ادامه‌دار باشد و امسال هم بتوانیم به مقام قهرمانی لیگ برسیم.

«دل همه تیم‌ها به هواداران‌شان خوش است.» وی با بیان این جمله در خصوص غیبت هواداران مطرح کرد: متاسفانه در این مدت بیماری کرونا باعث شده تا یار ششم خود را در کنارمان نداشته باشیم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم درها به روی دوستداران مس سونگون باز شود و در راه سخت قهرمانی یاری‌گر تیم ما باشند. هواداران ورزش آذربایجان در کشور زبانزد هستند و مطمئناً با حضور آن‌ها کارمان در راه گلات قهرمانی راحت‌تر خواهد شد.

حمزه کدخدائی در خاتمه در مورد اردوی تیم ملی فوتسال ابراز داشت: خوشبختانه اردوی خوبی داریم و صبح و عصر تمرین می‌کنیم. تیم ملی هفته آینده برای انجام دو بازی دوستانه عازم ایتالیا خواهد شد و امیدوارم که بتوانم در ترکیب حضور داشته باشم و به تیم کشورم خدمت کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.