• 12:57

  • 1400-09-16

  • کد خبر: 22695

طی احکامی جداگانه؛

یک فرماندار، دو مدیرکل و یک مشاور استاندار آذربایجان شرقی منصوب شدند

طی احکامی جداگانه استاندار آذربایجان شرقی، یک فرماندار، دو معاون و یک مشاور خود را منصوب کرد.

به گزارش آناج، استاندار آذربایجان‌شرقی در حکمی، بهمن قائلی را به عنوان سرپرست فرمانداری ملکان منصوب کرد.

در حکم عابدین خرّم برای قائلی، بر روحیه انقلابی، پاکدستی، تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، مبارزه با فقر و تبعیض و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد و کارآمد و نیز پیگیری فرامین رهبر معظم انقلاب و پیشبرد اهداف دولت مردمی تاکید شده است.

بهمن قائلی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و دارای مدرک کارشناسی برنامه‌ریزی شهری و کارشناسی ارشد حقوق است. مدیریت اداری، حقوقی و حراست دانشگاه مراغه از جمله سوابق سرپرست فرمانداری ملکان است.

استاندار آذربایجان‌ شرقی همچنین از تلاش‌های نقی محمدی در دوره تصدی فرمانداری ملکان تقدیر کرده است.

آیین تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست فرمانداری ملکان عصر امروز (دوشنبه) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.

همچنین استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، مرتضی موحدنیا را به عنوان سرپرست اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری منصوب کرد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی” منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه انقلابی، تعامل سازنده با دستگاه‌های موثر و بهره‌مندی از تجارب افراد موثر در حوزه ماموریتی، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.

مرتضی موحدنیا متولد سال 1347 دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی است و پیش از این مسئولیت‌هایی چون مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه 3 تبریز، شهردار مرند و قائم‌مقام سازمان همیاری شهرداری‌های استان را بر عهده داشته است.

همچنین عابدین خرم طی حکمی، حسن حقیقیان را به عنوان سرپرست اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب کرد.

در حکم عابدین خرّم خطاب به حقیقیان آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه انقلابی، تعامل سازنده با دستگاه‌های موثر در حوزه ماموریتی و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد، دلسوز و کارآمد، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.

حسن حقیقیان متولد 1356 در تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از نیروهای مجموعه وزارت کشور است که در سوابق کاری خود، بخشداری و معاونت فرمانداری، مدیرکلی حراست استانداری، ریاست هیأت بازرسی و ریاست کمیته استعلامات ستاد انتخابات استان را دارد.

بر اساس این گزارش، استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، مرتضی عبدی را به عنوان مشاور استاندار در امور حقوقی منصوب کرد.

در حکم عابدین خرّم خطاب به عبدی آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان “مشاور استاندار در امور حقوقی” منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه انقلابی، اندیشه عدالت‌محور، همکاری با دستگاه قضایی استان و استفاده از توان علمی سایر حقوقدانان، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.