• 5:58 بعد از ظهر

  • 1400-09-12

  • کد خبر: 22288

لیگ برتر فوتسال؛

مس سونگون، نیم‌فصل را با برد به پایان برد/ تسخیر قلعه عقاب‌ها توسط یاران بی‌غم!

مس سونگون ورزقان، نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتسال کشور را با پیروزی شیرین خارج از خانه به اتمام رساند.

به گزارش آناج، در هفته سیزدهم و پایانی نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتسال عصر امروز (جمعه) تیم مس سونگون رورزقان از ساعت ۱۶ در سالن شهید رسول حسینی ساری معروف به قلعه عقاب‌ها میهمان شهروند بود که در یک بازی برتر با ۴ گل حریف خود را شکست داد.

گل اول این بازی در دقیقه 11 به ثمر رسید و مس که کار را هجومی آغاز کرده بود، حملات پردامنه‌اش بالاخره در این دقیقه به بار نشست و سالار آقاپور از زاویه بسته موفق شد قفل دروازه میزبان را بشکند.

شاگردان حمید بی‌غم که به دنبال زدن گل‌های بیشتر بودند در فاصله ۴ دقیقه به پایان کار در نیمه اول توسط ابوالقاسم عروجی برای دومین بار توپ را با تور دروازه ساروی‌ها آشنا کردند و درنهایت با برتری ۲ گله به رختکن رفتند.

برخلاف نیمه اول، مسی‌ها در نیمه دوم خیلی زود به گل رسیدند و اینبار محمدحسین درخشانی بود که در دقایق آغازین این نیمه در نقش گلزن ظاهر شده و اختلاف را سه برابر کرد.

در اواسط نیمه دوم نیز سعید تقی‌زاده گل چهارم را برای مدافع عنوان قهرمانی به ثمر رساند تا این تیم در روزی که بر میزبانش برتری کامل داشت و بازی یک طرفه‌ای را به نمایش گذاشت، با ۴ گل به چهارمین پیروزی پیاپی خود دست یافت.

بدین ترتیب، مس سونگون ورزقان نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتسال را با برد شیرین خارج از خانه و تثبیت جایگاه دوم خود با ۳۲ امتیاز به پایان برد. در سمت مقابل، شهروند ساری ۸ امتیازی در رده سیزدهم ماندنی شد.

جدول لیگ برتر فوتسال کشور در پایان نیم‌فصل نخست

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.