• 12:24 قبل از ظهر

  • 1400-09-10

  • کد خبر: 21971

با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در تبریز؛

انتصاب جانشین و معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه منطقه‌ای عاشورا

با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جانشین و معاون هماهنگ کننده قرارگاه منـطقه‌ای عاشورا در تبریز معرفی شد.

به گزارش آناج، صبح امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌، ســـردار سرتیپ دوم پاسدار ( مستعد حصاری ) به عنوان جانشین فرماندهی و سردار سرتیپ دوم پاسدار ( باقـر نژاد ) به عنوان معاون هماهنگ کننده قـرارگاه منطقه‌ای عاشورای استان‌‌‌های همجوار در تبریز معرفی شد

در این مراسم سردار پاکپور فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌گفت: امنیت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی‌مرهون مجاهدت، ایثارگری و تجارب دوران دفاع مقدس است که میراث امام خمینی(ره)، شهدا و هم چنین هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و فداکاری فرزندان انقلاب اسلامی‌به شمار می‌رود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اقدامات دشمنان در جهت خدشه وارد کردن به امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی‌ایران گفت: فرزندان رشید و قهرمان ایران، همواره هوشیار و بیدار در راه پاسداری و حراست از مرزهای کشور و مبارزه با عناصر مسلح ضدانقلاب شجاعانه ایستادگی کرده و شهادت را افتخاری بزرگ برای خود می‌دانند.

گفتنی است قرارگاه منطقه ای عاشورا که شامل استان‌‌‌های آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل میباشد از امنیت مرز‌‌‌های شمال غرب کشور حراست و حفاظت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *