• 4:30 بعد از ظهر

  • 1399-09-26

  • کد خبر: 2171

گلایه مربی المپیکی‌های تکواندو میانه از بی‌خیالی مسئولین؛

فلاحی‌راد: نماینده المپیکی ما جایی برای تمرین ندارد

مربی نام آشنای تکواندوی استان با ابراز گلایه از بی‌خیالی مسئولان نسبت به وضعیت ملی‌پوشان شهرستان میانه گفت: ورزشکاران وقتی مدال می‌آورند عزیز می‌شوند ولی حالا که باید تمرین کنند باید در دمای زیر صفر درجه در میادین شهر بدوند.

به گزارش آناج به نقل از میانه آنلاین، حسن فلاحی‌راد مربی نام آشنای تکواندو و سرمربی اسبق تیم ملی تکواندوی کشور از بی‌خیالی و بی‌تفاوتی مسئولان شهرستان میانه نسبت به سرنوشت ملی‌پوشان تکواندو این شهرستان شاکی است.

این مربی سرشناس که مربی اکثر المپیکی‌ها و قهرمانان جهانی این رشته ورزشی می‌باشند ضمن گلایه شدید از فرماندار میانه به خاطر ایجاد محدودیت برای باشگاه‌های رزمی، گفت: اجازه فعالیت برای برخی رشته می‌دهند ولی ملی‌پوش المپیکی ما جایی برای تمرین ندارد.

وی بی‌تفاوتی مسئولان مخصوصاً فرماندار شهر نسبت به سرنوشت و تمرینات قهرمانان المپیکی تکواندو را با ذوق و شوق عکس گرفتن ایشان با قهرمانان ورزشی در تضاد دانست و گفت: وقتی مدال می‌آورند عزیز می‌شوند ولی حالا که باید تمرین کنند باید در دمای زیر صفر درجه در میادین شهر بدوند.

فلاحی‌راد ادامه داد: ما هم برای مصوبات ستاد کرونا ارزش قائل هستیم ولی این حد بی‌خیالی و بی‌تفاوتی واقعاٌ نوبر است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت تمرین برای ملی‌پوشان در این شرایط سخت اشاره کرد و افزود: متاسفانه از شهرهای ورزش دوست دیگر با ما تماس گرفته‌اند و گفته‌اند آماده ارائه خدمات و در اختیار گذاشتن سالن تمرین برای ملی پوشانمان هستند و این یعنی شرمندگی برای مسئولین میانه.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *