• 18:20

  • 1400-09-07

  • کد خبر: 21623

لیگ برتر فوتسال؛

نسخه بی‌رحم مدافع عنوان قهرمانی/ مس سونگون میهمانش را به توپ بست!

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال کشور در هفته دوازدهم این مسابقات جشنواره گل به راه انداخته و میهمانش را با شکستی سنگین بدرقه کرد.

به گزارش آناج، در هفته دوازدهم و ماقبل پایانی نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتسال لحظاتی پیش تیم مس سونگون ورزقان در تبریز با نتیجه پرگل ۷ بر یک میهمانش فردوس قم را درهم کوبید.

شاگردان حمید بی‌غم این بازی خانگی را طوفانی شروع کرده و در دقایق دوم و سوم به ترتیب توسط حمید احمدی و سعید تقی‌زاده به دو گل پیاپی دست یافتند.

سفیدپوشان میزبان که تیم برتر میدان بودند، در ادامه نیمه اول در دقیقه ۱۵ با گلزنی محمدحسین درخشانی اختلاف را سه برابر کردند.

در دقیقه پایانی نیمه اول هم بهمن جعفری چهارمین گل مس را وارد دروازه حریف کرد تا این تیم در پایان نیمه اول با اندوخته مطمئن و خیال آسوده به رختکن برود.

در نیمه دوم نیز مس کار را با گلزنی استارت زد و این بار ابوالقاسم عروجی بود که در دقیقه ۲۶ توانست برای پنجمین بار توپ را با تور دروازه میهمان آشنا کند.

پس از این گل نماینده قم در دقیقه ۳۵ یکی از گل‌های خورده را با فرصت‌طلبی مهران رضاپور جبران کرد و نتیجه ۵ بر یک شد.

بلافاصله بعد از گلزنی تیم میهمان، ابوالقاسم عروجی در دقیقه ۳۷ گل دوم خود و ششم مس سونگون را هم به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و در لحظات واپسین مسابقه سالار آقاپور گل هفتم را به تور دروازه قمی‌ها دوخت تا نتیجه نهایی با حساب ۷ بر یک ثبت شود.

این سومین برد پیاپی و پرگل نماینده فوتسال آذربایجان بود که باعث شد تا این تیم به عنوان مدافع قهرمانی به مکان دوم جدول صعود کند.

در جدول لیگ برتر فوتسال، مس سونگون ۲۹ امتیازی شد و با عبور از سن‌ایچ ساوه در جایگاه دوم قرار گرفت اما فردوس قم ۱۳ امتیازی در رده هشتم ماند.

گفتنی است، پیش از شروع این بازی از فرهاد فخیم کاپیتان مصدوم تیم مس سونگون به دلیل اقدام خیرخواهانه او در آزادسازی ۷ زندانی غیرعمد تجلیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.