• 2:40 بعد از ظهر

  • 1399-09-26

  • کد خبر: 2110

نظرسنجی جدید AFC؛

تراکتور نامزد پرهوادارترین تیم آسیای مرکزی و جنوبی

باشگاه تراکتور نامزد پرهوادارترین باشگاه آسیایی در منطقه مرکز و جنوب این قاره شد.

به گزارش آناج، سایت کنفدراسیون آسیا لحظاتی پیش یک نظرسنجی برگزار کرد تا پرهواداران‌ترین و محبوب‌ترین باشگاه آسیا در منطقه مرکزی و جنوب را با آرا کاربرانش مشخص کند. باشگاه‌های تراکتور، استقلال و پرسپولیس 3 نماینده کشورمان در این نظرسنجی هستند که با تیم‌های دیگر برای کسب این عنوان رقابت می‌کنند.

وب‌سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این نظرسنجی در توصیف تیم تراکتور آورده است: «در حالی که آن‌ها هرگز از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود نکرده‌اند، اما تراکتور ثابت کرده است که یکی از پرشورترین باشگاه‌های آسیا است و جمعیت زیادی را به ورزشگاه 67000 نفری یادگار امام جذب می‌کند.»

ای‌اف‌سی همچنین با اشاره به قدمت و افتخارات باشگاه تراکتور نوشته است: «این باشگاه در سال 1950 تأسیس شد و از سال 2014 موفق به کسب دو جام حذفی شده است و اولین باشگاه حرفه‌ای یکی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران، کریم باقری بود.»

این نظرسنجی تا روز 20 دسامبر یعنی یکشنبه هفته آینده تا ساعت 12 به وقت محلی ادامه خواهد داشت و هواداران جهت شرکت در آن می‌توانند از (اینجا) اقدام نمایند. درحال حاضر باشگاه تراکتور پیشتاز این نظرسنجی است.

گفتنی است، باشگاه تراکتور اخیرا در یک نظرسنجی دیگر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا که به انتخاب پرهوادارترین باشگاه فوتبال ایران اختصاص داشت، در رقابت با باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و ذوب‌آهن بیشترین آرا را کسب کرده و به عنوان محبوب‌ترین باشگاه فوتبال ایران شناخته شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *