• 10:39 قبل از ظهر

  • 1400-08-24

  • کد خبر: 19962

با محوریت محرومیت‌زدایی و تحقق عدالت شهری:

فراخوان بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تبریز منتشر می‌شود

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز از انتشار فراخوان بودجه سال ۱۴۰۱ با محوریت محرومیت‌زدایی و تحقق عدالت شهری خبر داد.

به گزارش آناج به نقل از شهریار، بهرام ایران‌نژاد گفت: شهرداری تبریز با استناد اسناد بالادستی (از جمله چشم‌انداز و برنامه ۵ ساله) بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری کلان‌شهر تبریز تهیه و قبل از پایان سال، شورای اسلامی‌شهر تبریز آن را بررسی و تصویب خواهد کرد.

وی اظهار داشت: این فرآیند، سرنوشت اداره و مدیریت شهری تبریز را برای یک سال رقم می‌زند و حوزه‌های گوناگون شهرداری تبریز را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری عنوان کرد: با توجه به سیاست کاری شهرداری تبریز در مورد شفافیت و تحقق شعار هر شهروند یک شهردار، شهروندان می‌توانند نظرات و پیشنهادهای خود را در زمینه‌های مختلف مدیریت شهری در تدوین بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تبریز به شرح ذیل در سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای شهرداری تبریز در آدرس pishnahadat.tabriz.ir ثبت کنند.

ایران‌نژاد تصریح کرد: شهر متعلق به شهروندان است و شهرداری تبریز برای سیاست‌گذاری‌های کلان خود، نقش مشارکت عمومی‌شهروندان در افزایش میزان رضایتمندی را بسیار مهم ‌می‌داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *