• 7:12 بعد از ظهر

  • 1399-09-24

  • کد خبر: 1990

گزارش ویژه؛

شجاعی سکاندار تراکتـور می‌ماند؟

به نظر می‌رسد مسعود شجاعی همچنان به عنوان بازیکن-سرمربی در تیم تراکتور به کارش ادامه خواهد داد.

به گزارش آناج، اخراج علیرضا منصوریان از نیمکت تراکتور در پایان هفته پنجم لیگ برتر فوتبال یک سورپرایز بود اما در ادامه انتخاب مسعود شجاعی به عنوان سرمربی موقت این تیم سورپرایزتر.

کاپیتان تراکتور درحالی همزمان هدایت این تیم را بر عهده گرفت که در فصل گذشته بعد از جدایی دنیزلی از تراکتور نیز خبرهایی مبنی بر پیشنهاد سرمربیگری تراکتور به شجاعی وجود داشت.

جالب اینکه در آن زمان وقتی احد شیخ‌لاری و ساکت الهامی‌سرمربی موقت تراکتور شدند، منابع خبری گزارش دادند که شجاعی در پشت پرده تصمیم گیرنده تیم خواهد بود و سرمربی موقت مجری آن.

علی‌ای‌حال، شجاعی بعد از حدود یکسال بالاخره به مسئولان تراکتور جواب مثبت داده و دیروز نخستین تجربه سرمربیگری خود را روی نیمکت این تیم پشت سر گذاشت که البته موفقیت‌آمیز بود.

سرمربی موقت تراکتور در این دیدار تغییرات هوشمندانه‌ای انجام داد و گلی که سرخ‌پوشان در لحظات پایانی به ثمر رساندند حاصل همکاری دو بازیکن تعویضی بود.

هرچند نمایش تراکتور مثل دیدارهای گذشته تماشاگرپسند نبود و این تیم خوش‌شانس هم بود که به روز بدشانسی پیمان بابایی خورد والا می‌توانست نتیجه به صورت عکس رقم بخورد.

بعد از این بازی اما فضای مثبتی برای سرمربیگری مسعود شجاعی در تراکتور ایجاد شده است و به نظر می‌رسد که او همچنان به کارش در این تیم با این سمت ادامه خواهد داد.

امروز باشگاه تراکتور طی یادداشتی در رسانه رسمی‌خود تحت عنوان «اعتماد و اتحاد لازمه موفقیت تراکتور» که در حمایت از شجاعی بود، به نوعی این موضوع را تأیید کرد.

البته این امر برخلاف اظهارات معاون ورزشی باشگاه تراکتور است جایی که هوشنگ نصیرزاده اعلام کرده بود حضور شجاعی موقت است و سرمربی جدید بعد از بازی دربی معرفی خواهد شد.

همچنین باید به مصاحبه مدیر برنامه‌های «افشین قطبی» یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تراکتور هم اشاره کرد که او از منتفی شدن حضور این سرمربی در تبریز خبر داده است.

با کنار هم قرار دادن پازل اتفاقات در باشگاه تراکتور می‌توان به این نتیجه رسید که مسعود شجاعی حداقل در بازی روز جمعه با پیکان نیز سرمربی تیم محبوب پرشورها خواهد بود.

لازم به ذکر است که محمدرضا زنوزی مالک تراکتور اعتقاد ویژه‌ای به کاپیتان تیمش دارد و رابطه خوب بین آن‌ها می‌تواند شجاعی را از فقدان صبر زنوزی مصون نگه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *