• 12:47 قبل از ظهر

  • 1400-08-23

  • کد خبر: 19826

عملکرد 100 روزه دولت رئیسی؛

میرتاج‌الدینی: تلاش برای حل مشکلات، مولفه‌ اصلی دولت سیزدهم

نماینده مردم تبریز گفت: : درکنار چابکی و پرکاری، مردمی بودن نیز یکی دیگر از شاخصه‌های خوب دولت به حساب می‌آید.

گروه سیاسی آناج؛ صد روز از شروع دولت سیزدهم می‌گذرد. دولت رئیسی در زمانی بر س کار آمده است که به گفته بسیاری از تحلیلگران، وضعیت شاخص‌های اقتصادی در بدترین حالت خود قرار دارد، با این حال در این مدت، تلاش برای کنترل بازار و بهبود شاخص‌ها موضوعی است که برای تحلیلگران قابل قبول است.

علاوه بر آن، حجم برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلف دولت در این صد روز نشان می‌دهد که عزم جدی برای بهبود وضعیت وجود دارد. سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، با تشریح ابعاد عملکرد 100 روزه دولت سیزدهم، عملکرد این دولت را تا به امروز مطلوب توصیف کرد.

میرتاج الدینی با اشاره به سفرهای استانی-میدانی رئیس جمهور، معاونین و وزرا در این مدت، اظهار داشت: حجم سفرها در مقایسه با دولت یازدهم و دوازدهم قابل مقایسه نیست و حتی از دولت دهم نیز بیشتر است چرا که آقای رئیسی و هیئت دولت در سماه اخیر به 10 استان سفر کرده‌اند.

وی با بیان اینکه چابکی و پرکار بودن دولت در این مدت، یکی دیگر از اتفاقات خوب محسوب می‌شود، خاطرنشان ساخت: درکنار چابکی و پرکاری، مردمی‌بودن نیز یکی دیگر از شاخصه‌های خوب دولت به حساب می‌آید.

نماینده تبریز افزود: شناسایی مشکلات، چالش‌ها و برنامه ریزی برای حل آن‌ها، موضوعی است که در این مدت از دولت دیده‌ایم و امیدواریم در ماه‌های آتی، شاهد شرایط پایدار در کشور باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *