• 2:09 بعد از ظهر

  • 1400-08-19

  • کد خبر: 19533

خبر خوش برای اسکی بازان؛

راه اندازی مجدد پیست اسکی سهند/ تکمیل و تجهیز در ماه‌های آینده

فوطه‌بافان مدیرعامل پیست اسکی سهند گفت: پیست اسکی سهند طی ماه آینده آماده میزبانی از اسکی بازان استان خواهد بود.

به گزارش آناج، محمدحسین فوطه‌بافان مدیرعامل پیست اسکی سهند در جمع خبرنگاران خبر از بازگشایی این پیست داد. او گفت: ۳ ماه قبل از سوی شرکت قوش‌گلی سهند، بهره‌بردار انحصاری پیست اسکی سهند بنده به عنوان مدیرعامل این مجموعه معرفی و اقدامات اولیه برای بازگشایی را انجام دادیم.

فوطه‌بافان با بیان اینکه پیست اسکی سهند حتی یک برگ ساده نیز در انبار خود نداشت و ما در بدترین و اسفناک‌ترین حالت ممکن این مجموعه را تحویل گرفتیم، اظهار داشت: در باره این موضوع نمی‌خواهم بیشتر از این حرفی بزنم اما مهمترین موضوع این است که تمام تلاش ما برای بازگشایی پیست در فضل زمستان است.

وی با اشاره به طرح تجهیز و توسعه پیست اسکی سهند گفت: ماشین برف‌کوب، ساختمان موجود در مجموعه و تری‌اسکی ۳ موضوع اصلی در پیست اسکی سهند است که قصد داریم در موعود مقرر و در مرحله نخست این سه موضوع را راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به اعضای هیئت مدیره شرکت قوش‌گلی، مطرح کرد: سازمان همیاری شهرداری‌ها، شرکت عمران جلفا، هیئت اسکی استان و فدراسیون اسکی ۴ عضو هیئت مدیره شرکت هستند و در این مدت نیز آقای دباغ‌نژاد دبیر هیئت اسکی استان تلاش‌های فراوانی در این خصوص انجام دادند و تمامی‌اعضای و کمیته‌های هیئت اسکی نیز بسیار رابطه تنگاتنگی برای تجهیز و راه‌اندازی مجدد این پیست با شرکت را انجام دادند.

مدیرعامل پیست اسکی سهند به هزینه تعمیرات پیست اشاره داشته و گفت: تعمیر تله‌‌اسکی حدودا ۴۰۰ میلیون تومان است از طرف دیگر قرارداد برف کوب به ارزش 700 میلیون تومان منعقد شده و قرار است در روزهای آتی شاهد راه اندازی آن باشیم.

وی همچنین از طرح توسعه پیست اسکی سهند برای روزهای آتی خبر داد و گفت: ساختمان پیست، پارکینگ و طرح‌‌‌های توسعه ای دیگر در اولویت کار قرار گرفته و به امید خدا سعی خواهیم کرد وضعیت این پیست را در ماه‌‌‌های آینده به حالت نرمال و ثابتی برسانیم تا بتوانیم میزبان علاقه مندان به اسکی باشیم.

گفتنی است پیست اسکی سهند به دلایل مشکلات پیش آمده بیش از 3 سال عملا تعطیل شده بود و دوستاران اسکی مجبور بودند از پیس اسکی استان‌‌‌های همجوار استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *