• 13:39

  • 1400-08-15

  • کد خبر: 19243

عجیب اما واقعی؛

معلمان مناطق محروم آذربایجان‌شرقی، 14 ماه بدون حقوق!/ پول در حساب آموزش‌وپروش استان است

در حالیکه 14 ماه است که حقوق معلمان مناطق محروم استان پرداخت نشده است، خبرنگار روزنامه ایران مدعی است این پول در حساب آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی است.

به گزارش آناج، جمعی از معلمان خريد خدمت شاغل در مناطق محروم آذربايجان شرقی با ارسال نامه‌ای سرگشاده از عدم پرداخت حق و حقوق خود از 14 ماه گذشته تاکنون به رسانه‌ها شکايت برده‌اند.

اين معلمان با امضای طوماری، از تبعيض و بی عدالتی در حق خود گلايه کرده و از عدم رسيدگی به شکايت خويش از سوی اداره کل آموزش و پرورش شکايت دارند.

در اين نامه آمده است که معلمان خريد خدمت در شرايط سخت آب و هوايی و با وجود همه گيری کرونا، به دليل محروميت و عدم برخورداری روستاهای دور افتاده آذربايجان شرقی مجبور به حضور در کلاس‌های درس بودند با اينحال از مهرماه 99 تاکنون حق و حقوق آنان پرداخت نشده است!

چند روز قبل هم خبرنگار روزنامه ایران در توئیتی مدعی شد که حقوق این معلمان به حساب آموزش و پرورش استان واریز شده و این اداره کل استان است که این حقوق را پرداخت نمی‌کند.

گفتنی است؛ پیگیری خبرنگار آناج از پاشایی، مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان بی نتیجه مانده است و هیچ کدام از مسئولین آموزش و پرورش در این خصوص اظهار نظری نکرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.