• 8:47 بعد از ظهر

  • 1400-08-03

  • کد خبر: 18576

کریمی: این برد را تقدیم هواداران می‌کنم/ تمام فوتبال به جان یک نفر نمی‌ارزد

سرمربی تیم فوتبال تراکتور کسب نخستین برد این تیم در بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال را به هواداران تقدیم کرد.

به گزارش آناج، فیروز کریمی‌در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: بار فنی تیم آن طوری که دلم می‌خواست، نبود. پتانسیل تیم ما خیلی بالاتر است. ما در یکسری از موارد توپ را از دست دادیم؛ اما بازی را از دست ندادیم و در طول 90 دقیقه فقط یک بار بدن گلر ما زمین خورد.

وی با بیان اینکه نتیجه خیلی خوبی بود، افزود: این پیروزی را تقدیم هواداران می‌کنم و امیدوارم با دعای خیر آنان، پیروزی‌هایمان ادامه داشته باشد تا مقابل آنان سرافراز باشیم.

کریمی‌در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا باشگاه تراکتور موافق حضور هواداران در ورزشگاه‌ها است؟ گفت: مردم کشورمان شعور بالایی دارند. ما هم مثل همه راضی نیستیم که به خاطر یک ورزش تعدادی از هموطنان را از دست بدهیم. تمام این فوتبال به جان حتی یک نفر از مردم کشورمان نمی‌ارزد. تصمیم‌گیری در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه‌ها برعهده ستاد مقابله با کروناست.

سرمربی تراکتور افزود: تراکتور بیشتر از تمامی‌تیم‌ها از نبود هوادارانش ضرر می‌کند. هواداران ما به عشق تیمشان به ورزشگاه می‌آیند و کاری با جایگاه حریف ندارند. به خاطر روح هواداران تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم و امیدوارم با پایان یافتن کرونا، هواداران پرشورمان در ورزشگاه حضور یابند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    فیروز کریمی عالی،،ولی بهتره نظمی و زنوزی لیستشو تهیه کنن تیم نیاز به ۴ خرید دیگه تو پستهای وینگر،هافبک دفاعی،،دفاع راست و وسط داره تا تکمیلترو بهتر بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *