• 4:58 بعد از ظهر

  • 1400-08-03

  • کد خبر: 18563

اعلام ترکیب تراکتور برای بازی با صنعت‌نفت/ رونمایی از بازیکنان جدید

یازده بازیکن تراکتور برای بازی با صنعت‌نفت در هفته دوم لیگ برتر فوتبال از سوی کادر فنی این تیم اعلام شد.

به گزارش آناج، تیم فوتبال تراکتور از ساعتی دیگر در حالی در چارچوب دیداری از هفته دوم لیگ برتر در تبریز مقابل صنعت‌نفت آبادان قرار می‌گیرد که امیدوار است تا در نخستین بازی خانگی فصل خود به پیروزی دست یافته و با کسب سه امتیاز در این بازی، باخت هفته اول در برابر گل‌گهر را جبران کند.

در آستانه این دیدار ترکیب تراکتور اعلام شد و فیروز کریمی، سرمربی سرخ‌پوشان تیمش را با ترکیب محمدرضا اخباری، عبدالله حسینی، آرش قادری، عبدالله ناصری، ابوالفضل رزاق‌پور، اکبر ایمانی، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، محمد قادری، پیمان بابایی و محمد عباس‌زاده به بازی می‌فرستد.

عبدالله حسینی، آرش قادری، عبدالله ناصری و شاهین ثاقبی از بازیکنان جدید تیم تراکتور هستند که در این بازی اولین بازی خود را با پیراهن این تیم برگزار می‌کنند. البته شاهین ثاقبی پیش‌تر سابقه بازی در تراکتور را دارد و در بازگشت به این تیم برای نخستین بار در ترکیب سرخ‌پوشان قرار گرفته است.

دیدار دو تیم تراکتور و صنعت‌نفت از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتور آغاز می‌شود. روح‌الله شریفی کار قضاوت این دیدار را بر عهده دارد و محمد راهی، حمید رضا افشون و سعاد وفاپیشه به عنوان کمک او را در این امر یاری خواهند کرد. ایرج نظری نیز ناظر بازی دو تیم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *