• 9:58 بعد از ظهر

  • 1400-08-01

  • کد خبر: 18514

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان:

عزمم برای خدمت به مردم جدی‌تر شده است

امروز جمعی از خانواده شهدا و جانبازان با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کردند.

به گزارش آناج، عابدین خرّم در دیدار با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در محل استانداری، با قدردانی از ابراز لطف و محبت آنان نسبت به خود، اظهار داشت: شهدا و جانبازان ما جان خود را فدا کردند تا این کشور و این مردم با اقتدار و عظمت در مقابل دشمنان سربلند باشند.

حجت الاسلام شعبانی در این جلسه گفت: جریانات انقلابی قدر و قیمت شما را می‌دانند، خداوند مقدر کرده شما را عزیز کند. سعه صدر شما در جریان معارفه اوج بزرگی شما را نشان داد.

حاج عباس دانش آرا هم از دیگران جانبازان دفاع مقدس عنوان کرد: اتفاقی امروز رخ داد برای جبهه انقلاب تازگی ندارد؛ما برای تجدید بیعت آمدیم. ما با جان ناقص خودمان در کنار شما هستیم و پشتیبان شماییم. دشمن بیش از پیش ذلیل خواهد شد. جسارتی که امروز رخ داد جسارت به خانواده شهدا و جانبازان بود‌‌.

پدر شهید روح الله طالبی هم گفت: زحمت سفر از شهرستان را بخود داده‌ام تا برای عرض ارادت خدمت برسم.

استاندار آذربایجان شرقی هم در پاسخ به این سخنان ابراز داشت: ما ریاست گریز و مسئولیت پذیر هستیم. شان ما نوکری مردم است، امروز سربلندی ما مرهون رشادت‌‌‌های شماست. ما در مقابل عظمت شما سر تعظیم فرود می‌آوریم.

وی ادامه داد: ای کاش در راه انقلاب ما جانمان را فدا کنیم این مسئولیت‌ها اگر در مسیر خدمت به مردم نباشد ارزشی ندارد.این حوادث گذراست سر خانواده شهدا سلامت.

خرّم تاکید کرد: حضور شما عزم بنده را برای خدمت به مردم جزم کرد. حرکت شما تیری است در قلب دشمن. افتخار می‌کنم نوکر خانواده شهدا و ایثارگران هستم.

پدر شهید بیضایی هم در این دیدار گفت: ما دردمندیم، اما متولیان امنیت جلسه باید پاسخگو باشند. شما در همان جلسه از حق خودتان گذشتید اما ما از حق خودمان کوتاه نخواهیم آمد.

حسن دستگیرزاده از جانباز این جمع هم خاطرنشان کرد: قطعا شما در کسوت استانداری موفق خواهید بود و ما در حمایت از شما کوتاهی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    الان يعني حجت الاسلام شعباني نماينده جريان اتقلابي هستند؟ وجود ايشان در آن مسئوليتي كه دارند جز ضرر چيزي دارد؟ فقط كارهاي نمايشي…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *