• 4:16 بعد از ظهر

  • 1400-08-01

  • کد خبر: 18432

نماینده مردم تبریز در گفت‌وگو با آناج؛

سعه صدر استاندار در مقابل ضارب نویدبخش روزهای خوب برای مدیریت استان است

متفکر آزاد گفت: چیزی که حائز اهمیت است عکس العمل استاندار جدید در مقابل این اتفاق بود که نویدبخش فضای سعه صدر برای مدیریت مطلوب است.

روح الله متفکر آزاد در گفت‌وگو با آناج در خصوص حواشی مراسم تودیع و معارفه استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: اتفاق ناگواری که در این مراسم رخ داد تمام علاقمندان به نظام و مردم عزیز را ناراحت کرد.

وی ادامه داد: عکس العمل‌هایی که در جلسه دیده شد و دلجویی از آقای خرّم انجام شد نشان داد این حرکت، حرکت خوبی نبوده و به جایگاه استان در سطح ملی ضربه زد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر تاکید کرد: چیزی که حائز اهمیت است عکس العمل استاندار جدید در مقابل این اتفاق بود که نویدبخش فضای سعه صدر برای مدیریت مطلوب است.

وی ادامه داد: اینکه مسئولی بر نفسش غلبه کند و در برابر این حد از اتفاق عکس العمل تندی نشان ندهد نشانگر این است که این فرد قابلیت این را دارد که در آرامش مدیریت استان را به پیش ببرد و باهمان سعه صدر شاهر روزهای خوبی در مدیریت استان خواهیم بود.

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: من این عدم واکنش استاندار به فال نیک می‌گیرم، گذشتی هم که از ضارب داشتند نشان از رفتار مردمی‌آقای خرّم دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    سلام‌به‌نظر‌من‌نشان‌ازملایمت‌طبع‌ایشان‌دارد
    و‌امیدوارمدرمطالبه‌حق‌ازتهران‌ملایم‌نباشد
    نادر‌وامیرتیمور‌وشاه‌اسماعیل‌بودند‌‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *