• 2:50 بعد از ظهر

  • 1400-08-01

  • کد خبر: 18428

پارتی‌بازی در ماشین‌سازی (3) | این قسمت: مسئول رسانه + عکس

خبر می‌رسد یکی از خویشاوندان سرپرست تیم امید ماشین‌سازی به عنوان مدیر رسانه‌ای در این باشگاه مشغول بکار شده است.

به گزارش آناج، با تداوم وضعیت ناگوار تیم ماشین‌سازی تردیدها نسبت به صلاحیت حضور یونس قربانی در مالکیت این تیم قدیمی‌فوتبال آذربایجان روز به روز افزایش پیدا کرده و حتی ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز طی مصاحبه‌ای او را فاقد اهلیت تیمداری دانست.

در پی این شرایط در هفته گذشته بود که سونامی‌استعفاء در باشگاه ماشین‌سازی به راه افتاد و بسیاری از مسئولان این باشگاه از معاون فرهنگی تا سرپرست تیم از سمت خود کناره‌گیری کردند و در ادامه علیرضا اکبرپور، سرمربی تیم نیز با انتشار یک استوری معنادار در صفحه اجتماعی خود از تصمیمش برای جدایی خبر داد.

اما مورد قابل تامل در اتفاقات باشگاه ماشین‌سازی این است که پس از استعفای مسئولان رسانه‌ای باشگاه که در صفحه اجتماعی خود این موضوع را اعلام و با این تیم خداحافظی کردند، خبر می‌رسد جایگزینی که برای این سمت انتخاب شده است، با استفاده از بند «پ» می‌باشد.

در این رابطه در صفحات هواداری باشگاه ماشین‌سازی گزارش شده، مهدی پناهی که گفته می‌شود از خویشاوندان «پرویز پناهی» سرپرست تیم امید ماشین‌سازی بوده و در رزومه خود هیچ فعالیت رسانه‌ای هم ندارد، به عنوان مسئول رسانه همراه با سبزپوشان راهی بابل شده است.

این اتفاق درحالی است که در هفته‌های اخیر انتصاب یک بزن بهادر در سمت مدیر تیم بزرگسالان که از نزدیکان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه ماشین‌سازی بود و در ادامه حضور برادر سرمربی در تیم بزرگسالان خبرساز شد و حالا این سریال پارتی‌بازی به قسمت سوم خود رسیده است.

البته انتصاب مهدی پناهی به عنوان مسئول رسانه‌ باشگاه ماشین‌سازی به صورت رسمی‌اعلام نشده اما سفر او با این سمت در کنار سبزقبایان و حضورش در جلسه هماهنگی قبل از بازی موید این خبر است؛ موضوعی که البته با پارتی‌بازی‌های قبلی هیچ بعید نیست!

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *