• 7:05 بعد از ظهر

  • 1400-07-29

  • کد خبر: 18399

کامبک شیرین مس سونگون در مشهد/ تیم بی‌غم بیخیال صدر نمی‌شود

تیم مس سونگون ورزقان در هفته ششم لیگ برتر فوتسال مقابل میزبانش فرش‌آرا مشهد به برتری رسیده و بار دیگر موقتاً صدرنشین مسابقات شد.

به گزارش آناج، در آغاز هفته ششم لیگ برتر فوتسال و در روزی که مس سونگون، مدفع عنوان قهرمانی همچون دیدار قبلی خود نیمه نخست را بازنده راهی رختکن شده بود، در نیمه دوم کامبک زده و میزبانش فرش آرا را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.

در این دیدار که از ساعت 17 در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد، زردپوشان فرش‌آرا در دقایق پایانی نیمه اول موفق به زدن گل اول بازی شده و با پیروزی به رختکن رفتند.

اما در نیمه دوم ورق برگشت و فشار مسی‌ها برای زدن گل تساوی در دقیقه 30 نتیجه داد و این تیم روی یک کار تیمی‌توسط حمزه کدخدائی توانست کار را به تعادل بکشد.

در ادامه و در دقایق رو به اتمام بازی بازهم این میهمان بود که با استفاده از یک ضدحمله و حرکت دیدنی حمزه کدخدائی درنهایت با ضربه دقیق سالار آقاپور به گل دوم رسید و نتیجه باخته را با برد عوض کرد.

البته شاگردان حمید بی‌غم در لحظات پایانی روی پاورپلی حریف فرصت‌های خوبی برای زدن گل سوم داشتند که با بدشانسی به هدر رفت و این بازی درنهایت با نتیجه 2 بر یک خاتمه یافت.

با این نتیجه، مس سونگون شمار امتیازاتش را به عدد 15 رسانده و بار دیگر موقتا صدرنشین جدول لیگ برتر فوتسال شد. فرش آرا اما با 7 امتیاز به رده هشتم سقوط کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *