• 4:07 بعد از ظهر

  • 1400-07-03

  • کد خبر: 16631

آناج گزارش می‌دهد؛

بررسی عملکرد تراکتور در نقل‌و‌انتقالات/ سنگینی کفه ترازو به سمت خروجی‌ها

تراکتوری‌ها در فصل نقل‌وانتقالات عملکرد ضعیفی داشته‌اند و از لحاظ کیفی توازنی بین بازیکنان خروجی و ورودی این تیم وجود ندارد.

به گزارش آناج، فصل نقل‌‎وانتقالات برای تراکتوری‌ها مطابق انتظار هواداران پرشمار این تیم پیش نرفته است و پنجره بسته نیز مزید بر علت شده تا وضعیت تیم محبوب پرشورها حالت نامشخصی داشته باشد.

تراکتور تا بدین جای نقل‌وانتقالات 3 سهمیه لیگ برتری به خدمت گرفته و 4 بازیکن نیز از تیم‌های دسته اولی و پایه جذب کرده است که روی هم رفته 7 ورودی این تیم را تشکیل می‌دهند.

عبدالله ناصری، علی عبدالله‌زاده و عبدالله حسینی، سه بازیکنی هستند که از تیم‌های صنعت نفت، پیکان و ذوب‌آهن با سهمیه لیگ برتری به جمع شاگردان فیروز کریمی‌اضافه شده‌اند.

سجاد حیدری، هادی حبیبی‌نژاد، آرش قادری و امیر ابراهیم‌زاده به عنوان دیگر بازیکنان تازه وارد تراکتور با سهمیه غیر لیگ برتری و زیر 23 سال به عضویت این تیم درآمده‌اند.

در سمت مقابل، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، میلاد فخرالدینی، میثم تیموری، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری و حبیب فرعباسی خروجی‌های قطعی تراکتور به حساب می‌آیند.

7 ورودی در برابر 7 خروجی عملکرد تراکتور تا این لحظه از نقل‌وانتقالات پیش‌فصل فوتبال کشور است و هرچند از لحاظ کمی‌تناسب برقرار شده اما از نظر کیفی وضعیت کاملاً متفاوت است.

در همین راستا، مقایسه بازیکنان نشان می‌دهد که از لحاظ کیفی هیچ توازنی بین نفرات خروجی و ورودی برقرار نیست جایی که کفه ترازو با اختلاف زیاد به سمت خروجی‌ها سنگینی می‌کند.

این درحالی است که از سوی دیگر همچنان نسبت به جذب 2 بازیکن حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد و خرید آن‌ها، نقل‌وانتقالات تراکتور را رسماً زیر سوال برده است!

در یک ارزیابی کلی درباره فعالیت تراکتور در نقل‌وانتقالات می‌توان به این نتیجه رسید که در واقع برنامه‌های این تیم تا بدین جای کار صرفاً جهت پر کردن خلاء بازیکنان خروجی بوده است.

بنابراین، عملکرد تراکتوری‌ها تا این لحظه ضعیف بوده و باید دید که در ادامه چه اتفاقاتی خواهد افتاد و مهمتر اینکه آیا پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم بالاخره باز خواهد شد یا خیر؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *