• 7:49 بعد از ظهر

  • 1400-07-01

  • کد خبر: 16519

اختصاصی آناج؛

اقدام عجیب هیات فوتبال استان/ تعیین قهرمان قبل از فینال! + عکس

هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در اقدامی‌عجیب قبل از پایان مسابقات لیگ فوتسال استان تیم‌های برتر این مسابقات را معرفی و به سازمان لیگ ارسال کرده است.

به گزارش آناج، طبق سندی که به دست ما رسیده است، هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در اقدامی‌عجیب و البته تأمل‌ برانگیز قبل از پایان مسابقات لیگ فوتسال استان، قهرمان این مسابقات را تعیین و به سازمان لیگ فوتسال ارسال کرده است.

موضوع از این قرار است که روز گذشته (چهارشنبه 31 شهریور ماه) تیم مقاومت تبریز در فینال مسابقات لیگ استان موفق شد حریف همشهری‌ای آپادانا را شکست داده و به مقام قهرمانی برسد اما هیات فوتبال استان یک روز قبل از برگزاری این مسابقه در تاریخ 30 شهریور ماه نسبت به معرفی تیم‌های برتر به سازمان لیگ اقدام و تیم آپادانا را به عنوان قهرمان معرفی کرده است.

مسئولان هیات فوتبال در واکنش به اتفاق رخ داده اعلام کرده‌اند که این اقدام اشتباه سهوی بوده و صرفاً برای معرفی تیم‌های صعود کننده به مسابقات زیرگروه استانی انجام گرفته و در آن رتبه‌بندی تیم‌ها اهمیتی نداشته است. آن‌ها وعده داده‌اند که لیست تیم‌های برتر را تصحیح و دوباره به سازمان لیگ ارسال نمایند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *