• 10:53 قبل از ظهر

  • 1400-06-22

  • کد خبر: 15960

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی؛

روزمرگی آفت دستگاه‌‌‌های اجرایی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی‌آذربایجان شرقی گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی‌استان طبق برنامه پیش می‌رود.

به گزارش آناج، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی‌آذربایجان شرقی با برگزاری جلسه تودیع و معارفه معرفی شد.
در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی‌استان برگزار شد، از تلاش‌‌‌های حجت الاسلام والمسلمین خورنژاد تجلیل و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی به جای او به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی‌آذربایجان شرقی معرفی شد.

حجت الاسلام شعبانی در این جلسه با اشاره به مهمترین ماموریت‌ها و اهداف سازمان تبلیغات اسلامی‌با بیان اینکه روزمرگی آفت دستگاه‌‌‌های اجرایی است، گفت: در سال جاری اداره کل تبلیغات اسلامی‌استان به هیچ عنوان دچار روزمرگی نشده است و با برنامه ریزی‌‌‌های صورت گرفته به دنبال تحقق شاخص‌ها و ماموریت‌ها هستیم.

وی سپس ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی‌به دنبال تحقق مطالبات رهبری است و هیچ دستگاه دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی به این اندازه پیگیر تحقق مطالبات رهبری نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی‌استان سپس افزود: در شهرستان‌‌‌های استان نیز دنبال جریان سازی هستیم، شاخص‌‌‌های پیش رو برای سال 1400 در شهرستان‌ها نیز اجرا می‌شود و تمامی‌مناطق استان درگیر تحقق برنامه‌ها و ماموریت‌ها هستند.

شعبانی با بیان اینکه علی رغم تمامی‌محدودیت‌ها با تمام توان برای تحقق شاخص‌ها تلاش می‌کنیم، گفت: با اینکه امکانات موجود با ماموریت‌ها فاصله دارد و کمبودهایی داریم ولی با کار جهادی و تلاش خستگی ناپذیر برای انجام ماموریت‌‌‌های مشخص شده اقدام کرده ایم.

شعبانی به اهمیت برنامه‌‌‌های فرهنگی در این اداره کل اشاره کرد و گفت: طی دو سال گذشته حجم فعالیت‌‌‌های فرهنگی در این اداره کل به صورت تصاعدی رشد داشته و نیاز است این روند همچنان با اولویت تبیین گفتمان انقلابی با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

وی ابراز داشت: در دوره کنونی نیازمند تعامل گسترده با دیگر دستگاه‌‌‌های دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی هستیم تا برنامه‌ها با بیشترین بازدهی و خروجی به سرانجام مدنظر برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *