• 12:49 قبل از ظهر

 • 1400-06-15

 • کد خبر: 15744

خطر شکل گیری دولت سوم ‌روحانی‌ در برخی استان ها

به نظر می‌رسد اقدام‌ سازماندهی شده از سوی برخی نماینده هایی که گرایش سیاسی به دولت قبل دارند برای انتخاب استانداران وجود دارد و البته دولت نیز باید هشیار باشد تا این پست خربزه زیر پایش نرود.

به گزارش آناج به نقل از دانا، اخبار رسیده حاکی است که تعدادی از استانداران اصلاح طلب دولت روحانی‌که عملکرد مشخصی طی سال‌‌‌های اخیر در مجموعه تحت مدیریت خود داشته و نیروهای مردمی‌و جریان‌ انقلاب هم تلاشی زیادی برای تغییر این افراد انجام‌ دادند، در تلاشند تا از مسیر رایزنی با برخی نماینده‌‌‌های مجلس، مجدد خود را به دولت تحمیل کنند.

با توجه به فضای کنونی ‌کشور و‌انتظاراتی که مردم دارند، باید توجه داشت که اصلی ترین نماد تحول دولت برای مردم در استان‌‌‌های مختلف، استانداران هستند و اگر تغییر این افراد محقق نشود حتما در ذهن مردم تصویر دولت مردمی‌دچار خدشه خواهد شد.
نکته مهم دیگر در این رابطه این است که تکرار استانداران دولت روحانی می‌تواند امیدهای مردم را بگیرد چرا که این افراد در دولتی فعالیت کردند که رویکردهای عدالت طلبی و‌فساد ستیزی در آن کم رنگ بوده‌ و مردم‌ هم این افراد را نماد دولت قبل می‌دانند.
از سویی دیگر باید توجه داشت که این افراد امید به ایجاد تغییر را از بین می‌برند و  تحول زیر ساختی را که دولت به دنبالش است را نمی‌توانند محقق‌کنند.
به نظر می‌رسد این اقدام‌ سازماندهی شده از سوی برخی نماینده هایی است که گرایش سیاسی به دولت قبل دارند و البته دولت نیز باید هشیار باشد تا این پست خربزه زیر پایش نرود.
انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  تنها مربوط به برخی نمایندگان نیست
  برخی مدیرن خصوصا فرمانداران به دنبال کسی هستند که دست به تغییرات نزند
  به دنبال کسی رفته اند که اگر برای دولت روحانی امکان استمرار داشت ایشان که معاون وزیر بودند ، انتخاب می شد
  امروز دیدم برای کسی که نامش را نمی توانید در هیچ مقطع سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده ، ببینید با پیشوند دکتر سایت حمایت راه انداخته اند
  اینها علاوه بر اینکه شعاردولت جناب رئیسی تغییر حکمرانی را نادیده می گیرند به خاطر چند روز ریاست بیشتر به استان ظلم می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *