• 3:17 بعد از ظهر

 • 1400-05-09

 • کد خبر: 14326

خبر فوری و رسمی؛

فراز کمالوند سرمربی جدید تراکتور شد/ بازگشت یار دیرین به جمع پرشورها

فراز کمالوند به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور انتخاب و جانشین فیروز کریمی‌در نیمکت این تیم شد.

به گزارش آناج، بر اساس اعلام جمشید نظمی، مدیرعامل باشگاه تراکتور؛ فراز کمالوند، سرمربی سابق این باشگاه به عنوان سکاندار جدید سرخ‌پوشان انتخاب و رسماً جانشین فیروز کریمی‌شد.

جمشید نظمی‌در این خصوص اظهار داشت: پیرو جلسه صبح امروز (شنبه) هیئت مدیره، پس از بررسی رزومه و برنامه مربیان مختلف پیشنهادی، آقای فراز کمالوند به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برای فصل آینده انتخاب و معرفی شد.

وی افزود: انتخاب آقای کمالوند به عنوان سرمربی جدید، با در نظر گرفتن تمامی‌جوانب اتفاق افتاده و برای او در این سمت آرزوی موفقیت داریم. همچنین از زحمات سرمربیان پیشین، اعضای کادر فنی و بازیکنان نیز تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور یادآور شد: امیدوارم در فصل آینده با همدلی و همراهی هیئت مدیره و سرمربی جدید و همچنین حمایت هواداران، فصلی درخشان را برای تراکتور رقم بزنیم.

گفتنی است، فراز کمالوند پیش از این در حد فاصل سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۰ سه فصل هدایت تیم تراکتور را بر عهده داشته و توانسته بود این تیم را به مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور برگرداند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  فلسفهٔ کاری کمالوند کار کردن با بازیکنان غیر بومی هست و بازیکنان بومی را اخراج خواهد کرد ، همان طوری که در گذشته هدایت شهریاری را هم اخراج کرده بود و با هواداران تراختور لجبازی میکرد !
  و کلاً به خاطر همین به تراختور آورده اند .
  هدف این است که مربیان بومی تحقیر شوند ، ولی بیشترین حمایت ها را از مربیان غیر بومی مثل فیروز کریمی و کمالوند و … میکنند و بهترین امکانات را در اختیارشان میگذارند تا نتایج خوبی بگیرند ، و این هم فلسفهٔ کاری باشگاه تراختور است !
  و جالب اینجاست که اشتباهات داوری ، در موقع حضور مربیان بومی ، به ضرر تراختور می‌شود ، ولی در موقع حضور مربیان غیر بومی ، کاملاً به نفع تراختور میشود !
  انگار همه چیز هماهنگ شده انجام میشود !

  این مردک هفته پنجم اخراج می شود. حیف که خیلی پاچه خواری میکند!! کارنامه او در این چند سال اخیر بی کفایت بودن ایشان را نشان می دهد. البته برای تیمی چون تراکتور با مالکیت زنوزی بد نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *