• 8:47 قبل از ظهر

  • 1400-04-02

  • کد خبر: 12875

نائب قهرمانی، نتیجه سوءمدیریت/ امید تراکتـور ناامید شد!

تیم امید تراکتور به مقام نائب قهرمانی مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور بسنده کرد.

به گزارش آناج، دیدار فینال لیگ برتر فوتبال امید باشگاه‌های کشور بین دو تیم تراکتور و نساجی در تهران برگزار شد که تیم امید پرشورها در این دیدار با نتیجه 2 بر یک مغلوب شده و به عنوان نائب قهرمانی بسنده کرد.

نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در شروع نیمه دوم دروازه تراکتور 2 بار باز شد و این تیم در ادامه توسط علی دهقان یکی از گل‌های خورده را پاسخ داد ولی نتوانست بازی را به تساوی بکشاند.

امیدهای تراکتور درحالی از رسیدن به مقام قهرمانی لیگ برتر بازماندند که 7 بازیکن اصلی این تیم در طی هفته گذشته در تمرینات تیم بزرگسالان حضور داشتند و بعد از بازی سوپرجام به جمع شاگردان حیدر جعفری ملحق شدند.

در چنین شرایطی انتظار می‌رفت تا این بازی با فاصله زمانی بیشتری نسبت به بازی سوپرجام برگزار شود اما عملکرد منفعلانه مسئولان تراکتور باعث برگزاری این دیدار 2 روز بعد از سوپرجام شد و درنهایت امیدهای این تیم را ناامید کرد!

ناگفته نماند، تیم امید تراکتور در مرحله گروهی این مسابقات مقابل نساجی به برتری رسیده بود و نتیجه امروز قطعاً از شایستگی‌های شاگردان حیدر جعفری که پشتوانه تیم بزرگسالان به حساب می‌آیند، چیزی کم نخواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    بدون شک موفقیت تیم بزرگسالان و اصلی ، مهم تر از تیم امید است ، ولی این سوء مدیریت‌ها به ساختار غلط باشگاه برمی گردد که از گذشته های دور وجود داشته است و دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *