• 4:44 بعد از ظهر

  • 1400-03-23

  • کد خبر: 12314

شروع طوفانی مس در نقل‌وانتقالات/ قهرمان با توپ پر وارد بازار شد + عکس

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال با سر و صدای زیاد و توپ پر وارد بازار نقل‌وانتقالات شد.

به گزارش آناج، تیم مس سونگون ورزقان به عنوان قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور بالاخره وارد بازار نقل‌وانتقالات پیش‌فصل شد و در اولین گام با «ابوالقاسم عروجی» ستاره سابق خود و تیم ملی فوتسال قرارداد بست.

این بازیکن چپ‌پا در دو سال اخیر به دلیل استفاده سهوی از مواد ممنوعه با محرومیت مواجه شده بود که با پایان این محرومیت با مسی‌ها قرارداد امضاء کرد تا همچنان پیراهن نارنجی‌پوشان را بر تن کند.

همچنین حمید احمدی بازیکن پیشین مس سونگون نیز که فصل گذشته در تیم گیتی‌پسند عضویت داشت، پس از توافق با مسئولان مس سونگون با امضای قراردادی به این تیم بازگشت.

از سویی، مسی‌ها قرارداد فرهاد فخیم، علیرضا عسگری، علیرضا صمیمی، سعید مومنی و حمزه کدخدائی 5 بازیکن کلیدی خود را نیز تمدید کردند تا با توپ پر یارگیری خود را استارت بزنند.

بدین ترتیب 2 ورودی، 5 تمدیدی و 2 خروجی آخرین بروزرسانی از نقل‌وانتقالات مدافع عنوان قهرمان لیگ برتر است. محمد شجری و مسلم اولادقباد بازیکنانی هستند که از مس جدا شده‌اند.

ناگفته نماند، باشگاه مس سونگون اعلام کرده است که مذاکرات با بازیکنان بصورت فشرده در حال انجام است و از هواداران خواسته تا اخبار رسمی‌نقل‌وانتقالات را از طریق رسانه رسمی‌این باشگاه پیگیری کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *