• 1:19 بعد از ظهر

  • 1400-03-23

  • کد خبر: 12297

آناج گزارش می‌دهد؛

خواب غفلت مسی‌ها همزمان با آغاز فصل نقل‌وانتقالات

مسئولان باشگاه مس سونگون ورزقان همزمان با آغاز فصل نقل و انتقالات فوتسال کشور در خواب عمیقی فرو رفته‌اند!

به گزارش آناج، درحالی که باشگاه‌های گیتی‌پسند اصفهان و کراپ الوند با قدرت وارد بازار نقل‌وانتقالات پیش‌فصل لیگ برتر فوتسال شده‌اند اما باشگاه مس سونگون ورزقان قهرمان این مسابقات بعد از تودیع و معارفه سرمربی جدید خود در خواب عمیقی فرو رفته است و هنوز خبری از یارگیری این تیم نیست.

در این میان، خبر بدتر برای هواداران مس سونگون این است که مسلم اولادقباد و محمد شجری، دو ستاره فصل گذشته این تیم که قراردادشان نیز به پایان رسیده بود و هم‌اکنون در اردوی تیم ملی به سر می‌برند، با جدایی از جمع نارنجی‌پوشان دیار آذربایجان به تیم کراپ الوند ملحق شدند.

این درحالی است که تیم مس سونگون در فصل پیش‌رو ضمن اینکه در لیگ برتر فوتسال داعیه قهرمانی خواهد داشت، در جام باشگاه‌های آسیا نیز به عنوان نماینده کشورمان حضور خواهد یافت و انتظارها از مسئولان این تیم بستن تیمی‌قدرتمند برای قهرمانی در آسیاست.

البته باید به بداخلاقی باشگاه‌های دیگر نیز اشاره کرد جایی که آن‌ها در حین برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال اقدام به مذاکره با بازیکنان ملی‌پوش و عقد قرارداد با آن‌ها کردند که این اتفاق در شرایط آماده‌سازی تیم ملی فوتسال تأمل‌برانگیز بوده و مطمئناً برای مسئولان این تیم عذر بدتر از گناه قلمداد می‌شود.

خبرنگار ما برای پیگیری این اتفاق از روز گذشته چندین مرتبه با مسئولان تیم ملی فوتسال کشورمان تماس گرفته است که در هر مرتبه با نداشتن وقت مصاحبه یا عدم پاسخگویی مواجه شده است و باید دید درنهایت واکنش مسئولان تیم ملی فوتسال به اتفاق رخ داده که زیبنده این تیم جهانی نبوده و شأن آن را زیر سوال می‌برد، چیست و مهمتر اینکه با مسببان برخورد خواهد شد یا خیر؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *