• 11:57 قبل از ظهر

  • 1400-03-19

  • کد خبر: 12119

تغییرات در کادرفنی قهرمان لیگ برتر فوتسال/ مس با سرمربی جدید غمی‌ندارد!

کادرفنی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان برای فصل آینده دست خوش تغییرات شد و سرمربی سابق این تیم بار دیگر هدایت نارنجی‌پوشان را بر عهده گرفت.

به گزارش آناج، در حاشیه مراسم جشن قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان که شب گذشته همراه با ضیافت شامی‌در هتل کایا لاله پارک تبریز برگزار شد، حمید بی‌غم به عنوان سرمربی جدید نارنجی‌پوشان معرفی و جانشین علیرضا افضل شد.

بی‌غم درحالی برای دومین بار هدایت مس سونگون را بر عهده گرفت که در دوره قبلی سرمربیگری‌اش در این تیم استارت قهرمانی‌ها را زد و همچنین با نارنجی‌پوشان فاتح جام باشگاه‌های آسیا شد که پس از آن از سمت خود کناره‌گیری کرد.

البته این تغییر در تیم قهرمان لیگ برتر فوتسال بسیار غیرمنتظره بود چراکه انتظار می‌رفت مسی‌ها با حفظ کادر فنی برای حضور مقتدرانه در جام باشگاه‌های آسیا برنامه‌ریزی کنند و حالا تغییرات صورت گرفته چالش جدیدی برای این تیم خواهد بود.

هرچند در این میان شنیده می‌شود علیرضا افضل که در فصل گذشته به دلیل محرومیت تحت عنوان مدیرفنی تیم مس سونگون را هدایت کرد، بخاطر حضورش در هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان نتوانست به همکاری‌اش با باشگاه مس ادامه دهد.

گفتنی است؛ تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در فصل آینده برای چهارمین دوره متوالی به عنوان مدافع قهرمانی در لیگ برتر حضور خواهد یافت و همچنین نماینده کشورمان در جام باشگاه‌های فوتسال آسیا 2021 به میزبانی امارات خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *