• 3:17 بعد از ظهر

  • 1399-09-09

  • کد خبر: 1177

بیاتلو: حق‌مان مقابل استقلال باخت نبود/ امیدوارم فردا بازی را ببریم

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز ابراز امیدواری کرد که تیمش مقابل گل‌گهر به سه امتیاز دست پیدا کند.

به گزارش آناج، وحید بیاتلو، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل گل گهر سیرجان حضور پیدا کرد. مشروح صحبت‌های وی را در ادامه می‌خوانید:

شناخت خوبی از گل گهر داریم

گل‌گهر تیمی‌متمول با بازیکنان بزرگ است که هدایتش را هم پرافتخارترین سرمربی لیگ بر عهده دارد. در این سه چهار روز شناخت خوبی از این تیم پیدا کرده و روی نقاط قوت و ضعف‌شان کار کرده‌ایم.

حق‌مان مقابل استقلال باخت نبود

ما بازی به بازی بهتر می‌شویم. همه دیدند که در بازی قبلی بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند و به هیچ عنوان حق‌مان باخت نبود. بازی با ذوب‌آهن هم که در دقیقه نود گل تساوی را خوردیم. در بازی اول هم که شرایط حاکم بر تیم‌مان به گونه‌ای بود که اصلا نمی‌توان در موردش صحبت کرد.

دغدغه من و بازیکنانم تیم مردمی‌ماشین است

یقین دارم که فردا بازی خوبی انجام خواهیم داد و با تلاش بچه‌ها و یاری خدا ان‌شاءالله سه امتیاز بازی را گرفته و به هواداران تقدیم خواهیم کرد. همه دغدغه من و بازیکنانم تیم مردمی‌و ریشه‌دار ماشین‌سازی است و فکری جز خوشحال کردن هواداران نداریم. هر چه داریم در زمین ارائه خواهیم داد تا با کمک خدا سه امتیاز را کسب کنیم.

در مشهد اصلا تمرکز نداشتیم

در مورد گل‌های خورده‌مان باید بگویم که آن سه گلی که در بازی اول خوردیم را با توجه به اتفاقاتی که قبل از بازی رقم خورد به دلیل عدم تمرکز و نداشتن چند بازیکن اصلی بود. در مشهد ما شش بازیکن‌مان را نتوانستیم استفاده کنیم و از بازیکن امید استفاده کردیم و اصلا تمرکز نداشتیم. مقابل ذوب‌آهن هم که ده نفره شد، یک موقعیت گل هم نداشت در بازی با استقلال هم همین اتفاق افتاد. در این دو بازی یک گل به ثمر رسانده‌ایم. تیم‎‌مان جوان است و کار زیادی دارد. بیست بازیکن تیم ما عوض شده و برای رسیدن به شرایط خوب باید تلاش کنیم و به زمان نیاز داریم.

به شکل خوبی از بابایی استفاده کرده‌ایم

پیمان بابایی در حال و هوایی بود که از تیم جدا شود و دیر به ما اضافه شد. او در تمرینات‌مان حضور نداشت. پیمان بازیکن با کیفیتی است و ما از او به شکل درستی استفاده کردیم، هم در بازی با استقلال هم بازی قبل از آن که با حضور در میدان گلزنی کرد. او تقریبا ۲۰ روز است که در تمرینات حضور می‌یابد و به بهترین شکل از این بازیکن استفاده خواهیم کرد.

شانزده بازیکن بومی‌به تیم اضافه کردیم

این تیم جوانی که درست کرده‌ایم آینده خوبی دارد و امیدوارم که از آن حمایت شود. کاری که کردیم این بود که شانزده بازیکن بومی‌آذربایجان از زنجان، اردبیل، ارومیه و تبریز به تیم اضافه شد. امیدوارم که فرصت پرورش این استعدادها را داشته باشیم. می‌دانم که ماشین‌سازی تیم ریشه‌داری است و باید نتیجه بگیریم. امید دارم که دو بحث جوانگرایی و نتیجه‌گیری را در کنار هم انجام داده و سال آینده تیم خوبی را آماده کرده و کاری هم برای آینده فوتبال آذربایجان کرده باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *